41 - 60 av 1 495
1234...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Ring med diamant ca0,07ct Ø16½ 18k 2,8,g

Utrop: 1 300 kr

Armband X-länk bredd 1,5cm längd 20cm 18k 70,1g

Utrop: 20 000 kr

Hänge Kors 3,4cm 14k 1,2g ögla skev

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge Tupp med emaljdetaljer 2,2cm 18k 1,9g

Utrop: 800 kr

RING, tre integrerade ringar i rött, vitt och roseguld Ø15¼ 18k 9g slitage

Utrop: 3 600 kr

Diverse guld 2 ringar, 3 hängen, 1 armband 18k 5,7g skador

Utrop: 1 500 kr

Hänge "S" 18k 0,4g

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring med två vita stenar Ø16¾ 18k 4g skena med nagg

Utrop: 1 100 kr

Ring med två pärlor Ø5,9mm Ø17 18k 2,7g skev skena

Utrop: 750 kr

Ring med diamanter 5xca0,02ct Øca16¾18k 4,5g skadad skena, missfärgning

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring i form av orm med safir och diamanter 1xca0,01ct 6xca0,005ct Øca16 18k 4,5g skev skena, en dia medföljer löst

Utrop: 1 200 kr

HALSKEDJA, flätad modell S925 stämplad GHA 43cm 18,3g

Utrop: 250 kr

ARMBAND, flätad modell S925 stämplad GHA ca19cm 8,7g

Utrop: 125 kr

Armband Bismarcklänk 18cm S925 11,8g

200 kr

Utrop: 175 kr

Armband vriden pansarlänk 18,5cm S925 3,1g

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Ärtlänk 70cm S925 6,4g

175 kr

Utrop: 100 kr

Hänge Thomas Sabo, nyckel med vita stenar 4,5cmförgylld S925 2,9g

175 kr

Utrop: 200 kr

Hänge, Thomas Sabo "Carrier" L 2 cm S925 1,9g

50 kr

Utrop: 75 kr

Smycken Övrigt

Berlock Thomas Sabo "Änglavinge" med vita stenar 2,5cm S925 1,3g

75 kr

Utrop: 75 kr

Smycken Övrigt

Berlock Thomas Sabo Elgitarr 2cm S925 med emalj 1,5g

100 kr

Utrop: 75 kr