1 - 20 av 1 454
123...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Plånbork Christian Dior Voyager Diorissimo M900, Made in Italy svart skinn, invändigt rosa skinn snr.02-LU-0142 originalkvitto medföljer

2 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Solglasögon Louis Vuitton, Daisy, Z0262U, bågar i gulmetall, tonat glas, logo på glas, snr. J0140, Hand Made in Italy, fodral och ytterkartong medföljer

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Handväska Mulberry, Daria Clutch, vinrött läder, SG4, 30x15-30cm, vikbar, dustbag medföljer,fläckar

950 kr

Utrop: 800 kr

Handväska Mulberry Bayswater G7, snr.5003240Made in England, skinn,chokladfärgat, 36x26,5x16,5cm, lås med nyckel, dustbag medföljer, fläckar och slitage

4 200 kr

Utrop: 3 000 kr

Ryggsäck Marc By Marc Jacobs, Domo Biker Backpack, färg Faded Aluminium, M0005483, invändigt klädd i svart textilfoder, ca41x32x11cm

Utrop: 2 200 kr

Väska, LAUREN RALPH LAUREN, grått läder, detaljer i vitmetall, löstabar axelrem, 36x24x15cm, dustbag medföljer

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Axelremsväska, Marc by Marc Jacobs, brunt läder med dragkedjor, detaljer i vitmetall,invändigt klädd med textil foder med tryckt text, 41x38x12cm, dustbag medföljer, smärre slitage

Utrop: 1 200 kr

Väska, Marc by Marc Jacobs, "Messenger", svart läder, M0007710, detaljer i vitmetall, invändigt klädd med svart textil, avtagbar axelrem, 23x18x8cm. dustbag medföljer

600 kr

Utrop: 750 kr

Väska, Marc by Marc Jacobs, "Too Hot to Handle", M3113043 svart läder, invändigt klädd med textilt foder med vävda bokstäver, mässingsdetaljer, 38x28x16cm, dustbag medföljer, smärre slitage i botten

1 700 kr

Utrop: 1 300 kr

Väska Marc by Marc Jacobs, "Little Ukita", M302074, färg dirty martini, detaljer i mässing, invändigt klädd i svart textil med tryckta vita bokstäver, avtagbar axelrem, 33x26x11cm, prislapp samt dustbag medföljer

1 700 kr

Utrop: 1 300 kr

2 Ringa, en med came och en bismarck båda Ø18¼ 18k 3,5gg skeva skenor

750 kr

Utrop: 900 kr

Armband, Ärtlänk 19cm 18k 9,9g skadad

Utrop: 2 700 kr

Hänge Came ovalt L 1,5cm 18k 1,1g

275 kr

Utrop: 325 kr

Armring, öppningsbar Ø5,9cm 18k 6,3g mindre bucklor, löst lås

Utrop: 1 600 kr

Armband, Pansarlänk ihålig med berlock i form av tjur 19cm 18k 9,8g

Utrop: 2 900 kr

Armband Pansarlänk med graverad bricka 20,5cm 18k 15,7g

Utrop: 4 600 kr

2 ringar, Ø20 resp 20½ 18k tvåfärgade 14,2g slitage gravyr

Utrop: 3 900 kr

Ring med band samt fasetterad dekor Ø19¾ 18k 5,6g

Utrop: 2 100 kr

Ring med diamant prinsesslipad ca0,15ct, Tw/Vs enl gravyr Ø17¼18k vitguld 14,6g

Utrop: 5 500 kr

Ring med odlad pärla Ø6,5mm och diamanter 14xca0,01ct Ø16¼ 18k 4,3g

Utrop: 1 800 kr