61 - 80 av 1 454
1...345...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Hänge, Serbiens statsvapen 3cm 18k 3,5g

Utrop: 1 200 kr

Armband, Bismarck 18cm 18k 7,1g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Örhängen, ett par med 12st diamanter 1,1cm stift 18k 2g

Utrop: 850 kr

Ring med vita stenar Ø16¾ 18k 3,5g fattning skadad, skev skena

850 kr

Utrop: 950 kr

Ring slät Øca17½ 18k 15,5g gravyr

Utrop: 4 300 kr

Armband, Bismarcklänk 18,5cm 18k 1,8g

450 kr

Utrop: 550 kr

Halskedja, Bismarcklänk doserad 42cm 18k 4,1g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Pansarlänk 46,5cm 18k 2,7g

700 kr

Utrop: 800 kr

Örhängen, ett par, ringar Ø1,7mm 18k 1,5g

Utrop: 650 kr

Örhängen, ett par, Bismarck, 2,5cm, stift, 18k 1,1g

Utrop: 450 kr

Hänge, hjärta månadssten vit, 18k 0,5g

Utrop: 100 kr

Örhängen, ett par med vita stenar, 1,2cm stift, 18k 1,5g

175 kr

Utrop: 150 kr

Diverse guld,1 ring Ø17¼, 2 hängen namnbricka, tro/hopp/kärlek18k 3,6g skador, gravyr

Utrop: 1 000 kr

Ring, tvåfärgad, med vit sten Ø17½ 18k 4,7g sten skadad, skena skev

Utrop: 1 300 kr

Ring med diamanter 2xca0,01ct Ø16¼ 18k 3,6g

Utrop: 1 400 kr

Ring slät Ø16 18k 5,5g gravyr

Utrop: 1 400 kr

Ring med sten Ø14½ 18k 2,6g skadad skena, smärre nagg på sten

425 kr

Utrop: 500 kr

Ring Georg Jensen, kantig design Ø18¾ P950 7,7g

Utrop: 2 500 kr

Ring med prinsesslipade diamanter 2xca0,08ct Ø 18k 3,6g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring med svart sten och vita stenar Ø16½ 18k 3,4g stenar med skador

600 kr

Utrop: 750 kr