1421 - 1440 av 1 454
1...717273 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Hänge 18K "Musse Pigg" 1,2g

450 kr

Utrop: 550 kr

Halsband Venezia 18K vitguld 45cm 1,2g

Ring 18K Ø16 1,3g

örhängen ett par 18K med pärlor Brv 1,3g

Hänge 18K vitguld 0,6g

Örhängen ett par 18K med sten Brv 0,9g

Örhängen ett par 18K med sten 1,3g

Armband 21K 17cm 3,8g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 21K defekt 37,7g

Utrop: 12 400 kr

Mynt Övrigt

Enkronor 100st 40% 1942-1950, Tot 693,8g

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K mönstrad med gravyr, Ø17¾ 4,9g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti silver, skedar/medaljer, defekt 133,4g

Utrop: 600 kr

Armring S925 44,9 g öppen modell

375 kr

Utrop: 350 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö med kork handtag och fodral Black Quill 9' #5 . Ej med på visning.

800 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

En flugfiskerulle med lina Pflueger Medalist

125 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö med rulle. Diplomat 100% graphite DF 90-5/6 9' 915136 AFTMA 5/6 D20 med korkhandtag, Abu Garcia diplomat 278 med lina och fodral sömmen har släpt. Ej med på visning.

900 kr

Utrop: 175 kr

Fickur Nixe S800, brukslitage, saknar liten sekundvisare Ø49mm Brv 72,6g

Utrop: 125 kr

Fickur Longines 6 grand prix Silver S800 Ø52mm Boettnr:3411299 Brv 104,3g

750 kr

Utrop: 125 kr

Elektronik TV-apparater

Smart HDTV-mottagare för Boxer Sagem DTIW77 snr 616516037052 med fjärr HDMI kabel nätverkskabel samt strömkabel i kartong

200 kr

Utrop: 250 kr

Spelkonsoll, Sony Playstation 4, modellnr. CUH-1116A snr:03-27452246-5861191 med en handkontroll , strömkabel , HDMI och och laddningskabel till kontroll Repor på lacken

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr