1681 - 1700 av 1 727
1...84858687 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2017

Klubbad för

Örhängen ett par med pärlor 18K 3,1g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par med pärlor 23K och 18K 7,3g. Gravyr finns

Utrop: 2 300 kr

Halskedja 22K 30,3g 60cm. Skador finns

Utrop: 9 600 kr

Örhängen ett par 18K 2,2g. Skador finns

Utrop: 600 kr

Ring 18K 7,8g, ovansidan oädel, skador finns

Utrop: 1 100 kr

Ring med stenar18/23K 2,9g. Skador finns, sten saknas

Utrop: 900 kr

Armband 14K 4,4g trasigt

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 40,4g Skador finns

Utrop: 11 200 kr

Brosch med stenar 18K 3,1g

Utrop: 1 100 kr

Armband Cordell 18K 7,4g 19,5cm

Utrop: 2 200 kr

Brosch med sten och pärlor, 18K 3,2g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Pansar 18K 3,9g 44cm

Utrop: 1 400 kr

Brosch med sten 18K 2,6g. Skador finns

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K 1,0g. Skador finns

Utrop: 275 kr

Hänge 14K 0,8g. Skador finns

Utrop: 200 kr

Parti guld 21K 9,3g. Skador finns

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K vitguld, 7,8g Ø19¾. Med diamant 1xca 0,21ct. Repor finns

2 900 kr

Utrop: 2 800 kr

Armband Bismarck 18K 11,0g 17cm. Med 7 berlocker. Skador finns

Utrop: 3 000 kr

Parti guld 18K 7,7g. Skador finns

Utrop: 2 200 kr

1 Hänge med came 18K 4,5g. Skador finns

Utrop: 1 200 kr