1 - 20 av 1 641
123...83 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017

Klubbad för

1 Halskedja, Ankarlänk 69,5cm 18k 20,9g slitage

Utrop: 5 800 kr

Örhängen, ett par, hjärtan med diamanter 2xca0,005ct 0,8cm stämplade GHA, 18k 1,4g

500 kr

Utrop: 600 kr

Diverse guld, 5 delar, 1 armband (bismarck), 2 halskedjor (pansar), 1 brosch, 1 ring 18k 36,6g skador, slitage, delar saknas

Utrop: 10 000 kr

Ring, med diamanter 4xca0,02ct Ø16 18k 3,3g en diamant saknas

Utrop: 900 kr

Halskedja, Venezialänk 39cm 18k vitguld 4,3g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par med diamanter 2xca0,30ct 2xca0,03ct L 1,7cm, stiftmekanism 14k , fattning 18k vitguld 3,7g

6 600 kr

Utrop: 4 300 kr

Ring, med olikfärgade safirer tot ca0,108ct enk gravyr i infattade i klotformer Ø17 18k 12,6g

4 600 kr

Utrop: 5 200 kr

Armband, Bismarcklänk med 20 berlocker (djur, studentmössa, nefirtiti, nyckelknippa mfl) 19cm 18k 18,1g

Utrop: 5 100 kr

Halskedja, Kejsarlänk 56cm 18k 46,1g

11 800 kr

Utrop: 13 400 kr

Halskedja, fantasilänk 47cm 18k 26,5g

Utrop: 7 500 kr

Diverse guld, halskedja dubbel pansar, ett örhänge udda 18k 6,8g skador

Utrop: 1 900 kr

Ring med 8/8 diamanter 8xca0,01ct 6+19xca0,005ct Ø17 stämplad GHA 18k 2g

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, ett par ringar med vita stenar Ø1,1cm 18k 0,7g

175 kr

Utrop: 175 kr

Örhänge, udda, med diamant ca0,25ct 14k vitguld 0,2g, stopper 10k 0,2g medföljer

750 kr

Utrop: 350 kr

Damur, Omega, manuell 18k Ø17mm läderband, lås double. bruttovikt: 11,6gSkadad urtavla

950 kr

Utrop: 1 100 kr

1 ARMBAND, Ankarlänk 19cm 18k 38g

Utrop: 11 000 kr

Örhängen, ett par, ringar matterade Ø1cm 18k 0,5g bucklor

200 kr

Utrop: 125 kr

Armband, X-länk L 21,5cm B 1,6cm 18k 41,5g

Utrop: 11 000 kr

Armband, X-länk 19cm 18k 39,4g säkerhetskedja av

Utrop: 11 000 kr

Armband, med granat, ametist, topas, peridot, citrin, 18,5cm 18k 8,9g

2 400 kr

Utrop: 2 700 kr