21 - 40 av 1 641
123...83 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017

Klubbad för

Ring, med vit sten Ø17¼ 9k 2g

250 kr

Utrop: 125 kr

Ring, blomma med vita stenar Øca16 14k 0,7g

125 kr

Utrop: 150 kr

Diverse guld, länkbit 18k med sten och vitmetall ca0,2g samt 1 ring, slät Øca20 18k 6,4g gravyr, skadad skena 18k 6,4g

Utrop: 1 800 kr

Hänge, Hjärta 1,2cm 18k 0,6g ögla skadad

Utrop: 150 kr

Boettlock, Omega 18k 12,6g skadad

Utrop: 3 600 kr

Boettlock, 14k 2,6g skadad

Utrop: 600 kr

Ring, barkliknande dekor Øca17 18k 2,1g skev skena

Utrop: 600 kr

Ring med diamant 1xca0,015ct Ø16 18k vitguld 1g

Utrop: 400 kr

Armband, manglad pansar 17cm 14k 2,3g skador

Utrop: 450 kr

Armband, X-länk 19,5cm 18k 10,9g

Utrop: 3 100 kr

Armband, X-länk 19,5cm 18k 5,4g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Venezialänk 46,5cm 18k 2,5g

700 kr

Utrop: 750 kr

Ring, med diamant 1xca0,015ct Ø15¾ stämplad GFAB 18k vitguld 1g

Utrop: 425 kr

Ring, med 4st små diamanter Ø16 18k 1,2g skena något skev

300 kr

Utrop: 325 kr

Diverse guld, 9 delar, (1 armband Pansarlänk, 6 ringar, en med came och en med vit sten samt 2 Hängen hjärta och kula) 18k 10,1g skador, gravyr.

Utrop: 3 700 kr

Halskedja, Pansarlänk 46cm 18k 6,4g

Utrop: 1 800 kr

Örhängen ett par, öppna ringar med vriden dekor L 1,1cm stift 18k 0,9g

325 kr

Utrop: 350 kr

Hänge/Berlock, iform av flaska gravyr "Ballantines...whisky" L 1,9cm 18k 1g bucklor

Utrop: 275 kr

Örhängen, ett par med pärlor Øca5,2mm, stift 18k 1g pärlor med slitage

175 kr

Utrop: 125 kr

Hänge, came i form av gudinnan Diana fattning 18k L 3cm 4,7g ram skadad

500 kr

Utrop: 550 kr