1141 - 1160 av 1 172
1...575859 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2017

Klubbad för

Kompottsked 1st 129mm S830 16,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Saltkar med glasinsatts och saltsked Vikingainspererat S830 brv 36,1g, glasinsatts går ej att ta ur

475 kr

Utrop: 125 kr

Askfat S830 23,8g 4,5x5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Ask i glas med lock i silver S830 15,1g Ø5,2cm, gravyr på locket

650 kr

Utrop: 125 kr

Ask i glas med lock i silver S830 13,2g Ø5cm, gravyr på locket

450 kr

Utrop: 75 kr

Skedar 12st modell Disa S830 103mm 124,0g

400 kr

Utrop: 500 kr

Skedar 12st modell Rosenholm S830 109mm 137,2g

475 kr

Utrop: 550 kr

Halskedja Bismarck doserad S925 50cm 54,7g

Utrop: 425 kr

Armband Bismarck S925 20cm 35,9g

Utrop: 550 kr

Halskedja X-länk S925 42cm 14,1g

Utrop: 225 kr

Armband X-länk S925 19cm 6,1g

Utrop: 100 kr

Pärlcoller med lås i silver S835, odlade sötvattenspärlor, doserad 5-9mm 59,5cm, ojämna, små skador

Utrop: 200 kr

Manschettkappar ett par och en slipshållare med förgylld detalj S830 19,7g

100 kr

Utrop: 100 kr

Smycken Slipshållare

Slipshållare 5st S830 32,5g

150 kr

Utrop: 125 kr

Manschettknappar två par S830 19,9g

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband Ankar S925 20,5cm 16,2g

225 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstakar ett par i glas, Orrefors Carat höjd 24cm

650 kr

Utrop: 800 kr

650 kr

Utrop: 800 kr

Keramiktavla Gustavsberg Lisa Larsson 22,5x22,5cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Figurin i keramik Gustavsberg Uppsala -Ekeby, Göran Andersson höjd 20cm

300 kr

Utrop: 500 kr