1 - 20 av 1 432
123...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2017

Klubbad för

Elbas, Fernandes, snr.059901, stötskador, två vredknoppar saknas, i hårt fodral

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Elbas, Cort, Arona 4, snr.120907922, design: Sandberg, repor, i hårt fodral

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Jacka, Gant, The Alta Down Jacket, Navy, storlek S, fläckar

1 500 kr

Utrop: 800 kr

Väska, Louis Vuitton, Trevi PM Damier, 15x35x22cm, fläckar på fodret, med dustbag och kvitto

5 100 kr

Utrop: 5 400 kr

Ljusstake Skultuna Skyddsängel, höjd: 9cm, mässing, design Carl-Einar Borgström

225 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake, Skultuna, höjd: 14cm, stearinrester

200 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake, Skultuna, höjd: 14,5cm, stearinrester

100 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake, Skultuna, höjd: 20,5cm, stearinrester

200 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstake, Skultuna, höjd: 12,5cm, stearinrester

100 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake, Skultuna, höjd: 10,5cm, stearinrester

125 kr

Utrop: 100 kr

125 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake, Skultuna, höjd: 12cm, med plats för tändsticksask

325 kr

Utrop: 100 kr

Supkoppar 2st. Skultuna, design Pierre Forsell, höjd 3cm, diamater 6cm, repiga

150 kr

Utrop: 150 kr

Skål S925 393,0g, Jan Lundgren, 1987, repig, höjd: 7cm

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Skål S925 397,4g, Jan Lundgren, 1987, repig, höjd: 7cm

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Moccaskedar 12st. S830 136,5g 110mm, Madeleine, i ask

450 kr

Utrop: 550 kr

Parti silver S830 204,0g, defekt

700 kr

Utrop: 800 kr

Plaketter 6st. S999 119,9g, Europa, i plastetuier, med en plakett i nysilver, totalvikt: 146,4g

600 kr

Utrop: 600 kr

Mynt 3st. S925 70,4g, varav 2 i plastetuier

300 kr

Utrop: 350 kr

Mynt S900 25,1g, 5kr, 1935

100 kr

Utrop: 100 kr