281 - 296 av 296
1...131415 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2022

Klubbad för

SOLGLASÖGON, PRADA, 04T, 55 23, 2AU-3DO, melerade bågar, bruna glas, etui, originalkartong.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, pumps, rosa mocka, stl 37½, klack 11 cm, skopåse, bruksslitage.

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, MIU MIU, pumps, lila mocka, stl 37½, klack 11 cm.

200 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, GUCCI, svart skinn, guldfärgat spänne, GG, längd 95 cm, bredd 4 cm, dustbag.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, CELINE, Trio Bag, svart skinn, 21x14 cm, fläckar på foder.

Utrop: 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull Pochette, damier ebene, 25x15 cm.

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, grått saffiano läder, silverfärgade beslag, 33x26x15 cm, fläckar.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MICHAEL KORS, grått saffiano läder, silverfärgade beslag, 16x10 cm, kort, mynt, sedel, fläckar,

300 kr

Utrop: 350 kr

SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z026U, JO140, guldfärgade bågar, bruna glas, putsduk, etui.

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

SOLGLASÖGON, ROBERTO CAVALLI, 188S, B5, 143, 115, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.

Utrop: 1 200 kr

SOLGLASÖGON, ROBERTO CAVALLI, 163S, 731, 69 13, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.

Utrop: 1 200 kr

SOLGLASÖGON, CARTIER, 01155, 61 15, svarta bågar, svarta glas, nagg på glas, etui.

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, guldfärgade, clips, 6,5x3,5 cm, ca 80-90-tal.

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

ARMBAND, CHANEL, vintage, guldfärgad, längd 21 cm, ca 80-90-tal.

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder, silverfärgade spänne, längd 80 cm, justerbar, bredd 2 cm.

Utrop: 600 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, brunt skinn, guldfärgade beslag, 40x27x17 cm, dustbag.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr