281 - 300 av 313
1...141516 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 december 2022

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, COACH, svart skinn, guldfärgade beslag, 11x8 cm, kort, mynt, sedel, ask.

Utrop: 350 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, Guccissima, beige skinn, guldfärgade beslag, 19x11 cm, kort, mynt, sedel, ask.

1 400 kr

Utrop: 1 300 kr

COLLIER, MAX MARA, vita stenar, träpärlor, längd 100 cm, smyckespåse.

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, MOHEDA, brun mocka, träsula, stl 38.

350 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, SAINT LAURENT, Loulou Bag Small, rött quiltat skinn, silverfärgad beslag, 23x17x7 cm, dustbag,

10 600 kr

Utrop: 7 500 kr

VÄSKA, GUCCI, Camera Bag, svart quiltat skinn, guldfärgade beslag, 23x14x7 cm, dustbag.

Utrop: 6 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, NéoNoé, monogram canvas, svart skinn, guldfärgade beslag, 25,5x25x17 cm, dustbag, kartong, bruksslitage (sprickor).

7 100 kr

Utrop: 5 500 kr

VÄSKA, MULBERRY, beige skinn, silverfärgade beslag, 30x26x12 cm, avtagbar axelrem, fläckar på foder, slitage.

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Eva Clutch, damier Azur, guldfärgade beslag, 24x13 cm, avtagbar axelrem, fläckar på foder, bruksslitage.

Utrop: 4 000 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, GUCCI, svart skinn, guldfärgat spänne GG, längd 85 cm, bredd 4 cm,repor på spännet.

Kläder Skor

SKOR, CHANEL, stövletter, svart skinn, stl 37½, klack 5 cm, brukssliatge.

Utrop: 1 500 kr

Kläder Skor

SKOR, CHANEL, CC Turn Lock Knee high, svart skinn, logo CC, silverfärgade beslag, stl 37. klack 5 cm.

4 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Kläder Jackor

PÄLSJACKA, BEST, Shadow fur, vit samt ljusgrå päls, stl M, 2/3 ärm, dragkedja.

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Kläder Skor

SKOR, VALENTINO, Garavani, vitt skinn, mesh, stl 40.

Utrop: 1 100 kr

Kläder Klänningar

KLÄNNING, CHANEL, ljusrosa spets, stl 40, tunna axelband, dragkedja.

Utrop: 1 600 kr

Kläder Skor

SKOR, STUART WEITZMAN, stövlar, svart präglat läder, svart nylon, stl 38, klack 4 cm, dustbag.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, YVES SAINT LAURENT, pumps, svart glitter, svart skinn, stl 38½, klack 11 cm, platå 3 cm, dustbag.

Utrop: 1 300 kr

Kläder Skor

SKOR, CHLOÉ, svart skinn, guldfärgade spännen, stl 39, dustbag, slitage.

Utrop: 1 200 kr

RING, CELINE, Maillon Triomphe Multi Ring, guldpläterad mässing, stl 16,75 mm, 52, fodral.

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

KEDJA, CELINE, vintage, guldfärgade kedja, längd 88 cm, bredd 1 cm,

550 kr

Utrop: 500 kr