1581 - 1599 av 1 599
1...787980 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2023

Klubbad för

Kedja S830 9,8g 50,5cm bredd: 3mm

175 kr

Utrop: 75 kr

Hänge med kedja S835 23,0g 70,5cm bredd: 2,5mm, Hänge höjd: 48mm bredd: 18mm

300 kr

Utrop: 150 kr

Hänge S830 2,9g höjd inkl ögla: 38mm bredd: 18mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Collier S835 18,3g 39,5cm bredd: 3,5-7mm

Utrop: 125 kr

Parti silver S830 115,1g med sten, gravyr, defekt

600 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver S830 240,8g monogram, oädel del

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Iphone 11 Pro 256GB, IMEI: 353845102951424, låst, med laddare och kartong

Läsplatta Apple Ipad gen 9, 256gb, Sn: D072F6NW61, modell: A2602 med laddare, manual & kartong

2 700 kr

Utrop: 2 700 kr

Fat, Ulven Art glas, design:Mikael Erlandsson, 34x30cm höjd:7cm, signerad

Utrop: 800 kr

Jultallrik 5st, Skultuna, Ø28cm, 24K förgylld Mässing, bruksslitage, 1988x2, 1980, 1981, 1984

500 kr

Utrop: 600 kr

Karaff, glas, Ulven, höjd.23cm bredd:11cm djup.6,5cm, med kork

Utrop: 250 kr

Apple Watch series 5, 40mm, mindre repa på glas, meshlänk i stål med magnet lås, laddare

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Objektiv Fujinon Aspherical lens, Super EBC XF 56mm 1:1.2 R, Sn: 45A07575, ej funktionstestad

Utrop: 4 800 kr

Verktygslåda med diverse Meec tools, 1 sticksåg, 1 Skruvdragare, 1 Cirkelsåg, 1 Slagborrmaskin, 1 Borrsats i från Bosch, 1 Laddare, 2 batterier , plus diverse saker, ej visning

1 700 kr

Utrop: 1 700 kr

Armband Pansar 18K 22,4g. ihålig, buckliga länkar

Ring 18K 12,4g Ø19¼ med stenar

Ring 18K 8,3g med stenar, skev

Parti guld 18K 16,7 bucklor, defekt ögla

Örhängen ett par 18K 3,5g, bucklor