1201 - 1206 av 1 206
1...596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 november 2023

Klubbad för

Kedja med integrerat hänge 18K 5,1g Längd: 45,5cm, namn Diana

Utrop: 2 900 kr

Kedja med integrerat hänge 18K 5,1g Längd: 50,5cm, namn Donya

Utrop: 2 900 kr

Parti Guld 18K 5,4g, skadat

Utrop: 3 200 kr

Madeleine Pyk (1934-) "Stockholm", blandteknik, fiskmotiv, signerad daterad -95, mått: 28,7 x 20 cm, i ram.Ej visning

2 100 kr

Utrop: 850 kr

Digitalkamera Nikon D800 Snr: 6111342, med objektiv Tamron WR Di 28-300mm 1:3.5-6.3if makro, med solskydd och linslock, med batteri och laddare, mindre stötskador, ej minneskort, med två Flash Quick, med kameraväska

Utrop: 9 100 kr

Kameraobjektiv Nikon AF-S Nikkor AF-S 14-24mm 1:2.8G ED, med motljusskydd och slitet linsskydd

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr