41 - 60 av 551
1234...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 5 mars

Klubbad för

RINGAR, "TI SENTO", 3 stycken, sterlingsilver, cubic zirconia, färgat glas, imitationspärla, stl 18, vikt 9,2 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

HÄNGE/KEDJA, rodinerat sterlingsilver, vit sten, cz, längd hänge 3,5 cm ink ögla, kedja längd 42 cm, vikt 13,1 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

ARMBAND, 2 st, förgyllt sterlingsilver/sterlingsilver, längd 20-21 cm, total vikt ca 12,0 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, svartrodinerat sterlingsilver, vit sten, cz, stift, längd 37 mm, vikt 13,5 g.

Utrop: 225 kr

ÖRRINGAR, 4 par, sterlingsilver, diameter ca 20 mm / 17 mm / 16 mm, vikt 3,6 g.

200 kr

Utrop: 175 kr

RING, rodinerat sterlingsilver, vit sten, cz, stl 16,5 mm, vikt 7,7 g.

Utrop: 200 kr

HÄNGE/KEDJA, förgyllt sterlingsilver, vit sten, cz, längd hänge 3,5 cm ink ögla, kedja längd 42 cm, vikt 12,7 g.

650 kr

Utrop: 225 kr

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt sterlingsilver, hänge av färgad blågrön kvarts, mått 28,0 x 14,0 mm, kedja 42-45 cm, vikt 8,0 g.

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, vit sten, cz, längd 40 mm, stift, vikt 14,4 g.

Utrop: 225 kr

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt sterlingsilver, hänge av färgad gul kvarts, höjd 18,0 mm, kedja 42-45 cm, vikt ca 7,8 g.

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, svartrodinerat sterlingsilver, vit sten, cz, stift, längd 37 mm, vikt 14,3 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

COLLIER, odlade sötvattenspärlor, delvis färgade, kvartskulor, längd 65 cm.

Utrop: 300 kr

KEDJA, roséfärgat sterlingsilver, ärtlänk 45 cm, vikt 8,0 g.

225 kr

Utrop: 175 kr

COLLIER, färgade odlade sötvattenspärlor, strass, lås i sterlingsilver, knutet, längd 46 cm.

200 kr

Utrop: 250 kr

COLLIER, ametist, odlad sötvattenspärla, lås i sterlingsilver, längd 44 cm.

250 kr

Utrop: 300 kr

COLLIER, månsten, odlade färgade sötvattenspärlor, knutet, hjärtformat lås, längd 44 cm + 4,5 cm.

250 kr

Utrop: 300 kr

Kuriosa Trä

NETZUKE, snidat trä, hund, mått 5,0 x 2,5 cm, signerad, vikt 19,9 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

Kuriosa Trä

NETZUKE, snidat trä, mus, mått 5,0 x 4,0 cm, signerad, vikt 28,6 g.

350 kr

Utrop: 350 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, längd 60 cm, hängets längd 50 mm, vikt 14,6 g.

300 kr

Utrop: 175 kr

KEDJA, sterlingsilver, kvadratisk pansarlänk, längd 44,5 cm, vikt 14,3 g.

300 kr

Utrop: 350 kr