21 - 40 av 416
123...21 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 3 november 2001

Klubbad för

CERTINA, New Art, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, 1970-tal, metallänk ej original.

Utrop: 400 kr

TISSOT, Seastar Seven, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, läderband.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

TISSOT, herrur, doublé, quartz, safirglas, datum, läderband.

400 kr

Utrop: 450 kr

OMEGA, Genève, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

HAGO, herrur, 14K guld, manuell, plexiglas, länk 14K guld, längd 187-192 mm.

Utrop: 2 900 kr

Klockor Olma

OLMA, Sport, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, plastband, 1970-tal.

Utrop: 150 kr

TISSOT, Seastar Seven, herrur, doublé, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1970.

300 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Universal

UNIVERSAL, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

Utrop: 1 800 kr

CHAUX-DE- FONDS, fickur, ankarur, tablettsiffror, ca 1910.

Utrop: 1 500 kr

CARTIER, damur, förgyllt silver, quartz, läderband.

3 800 kr

Utrop: 4 300 kr

CARTIER, Santos, damur, guld/stål, quartz, safirglas, originallänk, cert, mars 1997, box.

10 000 kr

Utrop: 11 500 kr

LE COULTRE, armbandsur, doublé, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband, 1950-tal.

Utrop: 2 900 kr

HEUER, 2000, Ref nr. 956.013, herrur, quartz, svarteloxerad/doublé, mineralglas, datum, originallänk, ca 1980.

Utrop: 1 200 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Tosca, Ref nr. 9141-2, herrur, doublé, quartz, mineralglas, bergkristall, integrerad länk.

850 kr

Utrop: 2 300 kr

OMEGA, Constellation, herrur, electronic, guld på stål, safirglas, datum, läderband, ca 1973.

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

ROX, damur, 18K vitguld, manuell, plexiglas, diamantkrans, integrerad länk med diamanter, box.

Utrop: 6 900 kr

Klocktillbehör Rolex

JUBILEELÄNK, till ROLEX damur, stål / guld.

3 300 kr

Utrop: 3 700 kr

MONTAGNE WATCH, kronograf, herrur, doublé, manuell, plexiglas, läderband.

1 700 kr

Utrop: 1 900 kr

ANTIMA, kronograf, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, metallänk ej original.

Utrop: 4 500 kr

PRECIMAX, damur, stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, originallänk, 1960-tal.

Utrop: 350 kr