Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 252

Varunr: 1 345 799

Smycken

Örhängen

BVLGARI, örhängen, 1 par, Coriandoli Allegra, 18K guld, 2 odlade pärlor ca 7,9 mm, 8 blandade färgstenar bla blå topas, citrin, ametist, grön och rosa turmalin, 6 briljantslipade diamanter ca 0,30 ctv, ca TW(G)/VS, signerade, Italienska stämplar, höjd 4,8 cm, stift/clips

28 000 kr

Klubbad till budgivare: 102611

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.