1 - 20 av 2 024
123...102 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2016

Klubbad för

Grafiskt blad, Beck & Jung (Holger Bäckström och Bo Ljungberg 1939-1997), 1974, numrerad 202/275, 59x42cm, pappret skrynkligt i ena hörnet, mellan skadad papp- pch plastskiva

325 kr

Utrop: 125 kr

Grafiskt blad, Beck & Jung (Holger Bäckström och Bo Ljungberg 1939-1997), 1974, numrerad 202/275, 59x42cm, mellan skadad papp- och plastskiva

150 kr

Utrop: 200 kr

Spelkonsol, XBOX One, modellnr.1540, snr.002511554248, med strömkabel, 1 handkontroll, bruksanvisning och HDMI-kabel i originalkartong

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Spel till XBOX One 2st. Assassin's Creed Syndicate och Tom Clancy's Rainbows X Siege

125 kr

Utrop: 75 kr

Collage på pannå, singerad Gust Magnusson, 1973, 50x34cm, i träram

Utrop: 150 kr

Collage på pannå, singerad Gust Magnusson, 1974, 49x20cm, i träram, färgfläck i nederkant

Utrop: 125 kr

Olja på duk, signerad Irene Lundqvist, lekande barn, 45x37cm, ett hål i duken, i ram

100 kr

Utrop: 100 kr

Olja på duk, signerad Gösta Henning (1914-1990), vildmarksmotiv, 44x64cm, i ram

175 kr

Utrop: 200 kr

Olja på duk, signerad Veikko Aaltona (1910-1990), "Den som tro på mig, han har evig liv!", 54x45cm, i ram

250 kr

Utrop: 300 kr

Olja på duk, signerad Gösta Henning (1914-1990), vildmarksmotiv, 64x44cm, i ram

Utrop: 200 kr

Färglitografi Albin Amelin (1902-1975), I Folkets Hus hall, 75x53cm, 1950, rispa i färgen, i ram, tejprester på glaset

425 kr

Utrop: 500 kr

Färglitografi, Albin Amelin (1902-1975), Norrbottens Järnverk, signerad och numrerad 72/310, 59x65cm, fuktskadad passepartout, i ram

400 kr

Utrop: 500 kr

Färglitografi, Albin Amelin (1902-1975), signerad och numrerad V/VL, 48x62cm, fuktskadad passepartout, snett inramad

425 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, Ibanez Gio, modellnr.GRG170DX, snr.I071219895, tillverkad i Indonesien, repig, distspak saknas, i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 500 kr

Inspelningskit, Zoom H&, snr.00021827, med mid-side mikrofon, XY-mikrofon, vindskydd, 8GB SanDisk och USB-kabel, i hårt fodral

2 700 kr

Utrop: 600 kr

Mikrofon, Rode, modellnr. NTG-3, snr.0015489, med vindskydd, kabel och stativ

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, ur serien Summerdreams, Röd lilja, handmålad, höjd: 25cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, stengods, Lisa Larson, höjd: 15cm, Lejon

1 700 kr

Utrop: 550 kr

Figurin, stengods, Lisa Larson, höjd: 9,5cm, Lejon

550 kr

Utrop: 350 kr

Figurin, stengods, Lisa Larson, höjd: 5,5cm, Lejon

500 kr

Utrop: 225 kr