1 - 20 av 230
123...12 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 8 december 2016

Klubbad för

RESVÄSKA, BARBOUR, mörkgrönt tyg, brunt läder, 35x52x 21cm, teleskophandtag, slitage

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, cashmere, siden, 120x28cm, vinröd, svart, ett litet hål.

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Övrigt

KLÄDPÅSE, LOUIS VUITTON, grå nylon, gulmetall detaljer, en galje.

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, ALLEN EDMONDS, brunt läder, snörning, stl 10,

800 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, RB 3025, bågar i gulmetall, gula glas, putsduk, etui

Utrop: 550 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, brun, grå, bredd 8cm,

550 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, ljusblå med får, bredd 9cm

650 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, grön ljusgrön, bredd 9cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, grön, blå, brun, bredd 8,5cm,

300 kr

Utrop: 250 kr

Kläder Skor

SKOR, GANT, loafers i brun mocka, stl 42, skopåse,

600 kr

Utrop: 450 kr

PORTFÖLJ, THE BRIDGE, brunt lädet, mässings färgade detaljer, 40x30x13cm, två stora fack,

Utrop: 1 200 kr

PORTFÖLJ, MULBERRY, vintage, mörkgrön/ svart scotchgrain, mörkbrun läder, 40x30x12cm, avtagbar axelrem, visst slitage

3 200 kr

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac Marine GM, steamer bag, monogram canvas, 39x90x28cm, adresstagg

Utrop: 4 500 kr

Accessoarer Övrigt

JULSTRUMPA, MULBERRY, vintage, 60% ull, 20% cashmere, vinröd, rutig,

500 kr

Utrop: 550 kr

VÄSKA, VERSACE, messenger, svart tyg, svart läder, vitmet ll detaljer, 38x30x10cm, slitage

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGON, CARTIER, 56 18, bågar i doublé, repiga glas

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, CARAN d´ACHE, ref 4207032, 080930, räfflad vitmetall, 6,5x 3,5x0,8cm, etui, ytterkartong

950 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ST DUPONT, 1G5BT41, silver plätterad, 6x3,5x1cm, etui

650 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Starwalker, EF2236675, kulspets, svart resin.

1 700 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Driver, vintage, Bausch & Lomb, 62 14, svarta bågar, svarta glas, lite repor

425 kr

Utrop: 450 kr