1181 - 1199 av 1 199
1...585960 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2023

Klubbad för

Snapsglas 2st Mine Kosta Boda höjd 7cm design Ulrica Hydman Vallien

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål Tulipa Kosta Boda Ulrica Hydman Ø22cm höjd: ca 15cm

Utrop: 350 kr

Skål modell Line design: Anna Ehrner, Kosta Boda höjd:13cm Ø21cm

Utrop: 325 kr

Tavla med tryck efter Ulrica Hydman Vallien 16,5x12,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Elektronik Musik

Högtalare, JBL Xtreme 3, bluetooth snr:02-553-3494 med axelrem laddare ej original ena fästet till axelrem defekt bruksslitage

650 kr

Utrop: 500 kr

Elektronik Musik

Huawei FreeBuds 4i Wireless In-ear med laddnings etui utan laddkabel

400 kr

Utrop: 400 kr

Elektronik Musik

BT hörlurar Philips UH202 saknar laddare bruksslitage on-ear

100 kr

Utrop: 100 kr

Kläder Skor

Tofflor Mou svarta, storlek 40 innersulans längd ca 27cm, i mycket gott skick

Utrop: 800 kr

Kläder Övrigt

Jacka, Burberry, cremefärgat quiltat tyg, rutigt foder med spännen på sidorna stl. M i gott skick

Utrop: 1 800 kr

Väska Michael Kors Hamilton LG Satchel, produktkod 30F9G0HS3L i svart läder B 34 x H 24.5 x D 14 cm, i nyskick med dustbag (fläckig dustbag med en lös tråd), nypris ca 4700kr

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Golvljusstake Cobra Georg jensen rostfritt stål höjd 60cm i sliten kartong

800 kr

Utrop: 950 kr

Elektronik Musik

Pioneer XDJ-RX Standalone DJ Kontroller maj 2015 med strömsladd snr oemp006415eh Allt-i-ett system - Ingen Bärbar Dator Krävs.

4 800 kr

Utrop: 5 800 kr

Kläder Övrigt

BURBERRY Doudoune blå, st: XL, med originalrutigt foder, med bälte, 100% polyester.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Kläder Övrigt

BURBERRY Brit Trenchcoat blå, st: UK14, blårutigt foder, med bälte, 57%cotton, 22% polyester, 21% virgin wool, något nött vid kragen

Utrop: 2 400 kr

Kläder Övrigt

BURBERRY Brit beige, st: UK14, med löstagbart fodrat foder, med bälte, 100% cotton, smärre slitage vid manschett (nedre ärmen)

Utrop: 2 600 kr

Kläder Övrigt

BURBERRY Brit Vit, st:M, med originalfoder, något missfärgat i tyget (svagt gulnat på några ställen på båda ärmarna och även på bakstycket bakom skärpet)

Utrop: 1 000 kr

Samsung Galaxy Book 10.6 Wi-Fi 64 GB Silver Windows® / 2-in-1 26.9 cm (10.6 inch) 1.0 GHz Intel® Core™ m3 Windows® 10 H tangentbord covver komplett i kartong snr 8806088823003

Utrop: 2 400 kr

Kläder Skor

LOUIS VUITTON gummistövlar svart lack med monogram, st 40, (repor på fotens insida finns) med dustbag

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Kläder Skor

GIVENCHY gummistövel, chain strap, st 40, liten slitning på klacken, (repor på fotens insida finns) med dustbag

Utrop: 1 800 kr