2201 - 2220 av 2 242
1...110111112113 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2023

Klubbad för

Skedar 11st S830 185,0g 126mm, modell: Eva, i etui

Utrop: 1 200 kr

Hänge 14K 8,9g med diamanter 7xca0,20ct, defekt ögla

7 300 kr

Utrop: 8 200 kr

Ring 18K 5,6g med sten, skev skena

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Efva Attling, My First, damur, stål, 32x27mm, quartz, safirglas, stålarmband med viklås, extra länkbitar, repor på boett och armband

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Seiko Velatura, damur, 36mm, stål, quartz, datum, kronograf, safirglas, Cal: 7T92, MOP, diamant index 8/8, diamantkrans (42 st. 8/8 ca 0,15ctv), original stållänk med viklås Sn: 110004, boettnr: 7T92-0JW0, repor på boett och armband, med ask och kartong

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Seiko Presage, damur, 34mm, stål, automat, datum, safirglas, glasbaksida, Cal: 4R35,original stålarmband med fjärilslås, Sn: 2D0339, Ref: SRP841J1, boettnr: 4R35-02T0, nyckick, kartong

Utrop: 2 400 kr

Surfplatta, Apple Ipad pro 12,9", 4:e gen, 2020, modell:A2229, 128GB, sn:DMPF28WZPV03, med laddare i kartong, mindre nagg i kanten, Rymdgrå, Fabriksåterställd

6 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Objektiv Nikon AF-S NIKKOR 16-85mm 1:3.5-5.6G ED VR, sn: 22031691 med solskydd och kvitto

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Digitalkamera Nikon D5300, sn:5006100, Objektiv Nikon AF-P NIKKOR 18-55mm 1:3.5-5.6G, sn:22915504, med laddare, sladdar och manual i kartong

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Objektiv Nikon Z DX NIKKOR 50-250mm f/4.5-6.3 VR sn: 20100341, i kartong

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Kamerahus Nikon Z fc, sn:6R201093, Objektiv Nikon Nikon NIKKOR DX 16-50mm 3.5-6.3, sn:30017231, med laddare, axelrem och manual i kartong

6 300 kr

Utrop: 4 800 kr

G.B Karlsson, Olja på duk "Champangefrukost 90x110cm i boxram, visas ej på Kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 4 200 kr

Linjemixer Stereo Tascam modell: LM-8ST, sn: 18Y0001 med sladd

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ljudprocessor, kompressor modell: TA-IVP, sn: 18Y0128 med sladd

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Jan Gissberg, litografi numrerad 1/100, 45x35cm, Visas ej på Kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 700 kr

Utrop: 700 kr

Jan Gissberg, litografi numrerad 1/300, 45x35cm, Visas ej på Kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning o

Utrop: 700 kr

Musikinstrument Övrigt

Banjo Harley Benton, H3 strängar, Remo Weatherking, i mjukt fodral.Ej visning

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Jan Gissberg, litografi numrerad 1/100, 45x35cm, Visas ej på kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 700 kr

Utrop: 700 kr