1 - 4 of 4
1 Go to
Order

Closed | Pawn – Tuesday 14 May

Hammered at

Art Miscellaneous

Kistebrev träsnitt Swedish print 500år handkolorerade 10 items bladupplaga 31/50 1983 Skansens tryckeri sign by konstnärerna

Passed

Estimated: 1 800 kr

Go to item

Art Miscellaneous

Lithograph Lennart Jirlow 274/300 the petal are 31x24,5cm i frame with passepartout

1 900 kr

Estimated: 800 kr

Go to item

Art Miscellaneous

Lithograph Gunilla Mann 141/290 29x43cm "Pompa and ståt on Stortorget Malmö"

700 kr

Estimated: 900 kr

Go to item

Art Miscellaneous

Oil Eric Lundgren. Skärgårdsmotiv. Approx 40 x 45cm.

Passed

Estimated: 500 kr

Go to item

About the auction