1 - 9 av 9

Avslutad | Pant – Tisdag 20 mars 2018

Klubbad för

Skulptur Lisa Larsson Storseglaren i brons 11cm

8 500 kr

Utrop: 4 800 kr

Olja panå, Anders Fogelin, 1973, 48,5 x 57 cm.

Litografi, Hilford Curt, "Eld dans", 39,5 x 29,5 cm.

Olja duk, Per Adolbert. 46 x 55 cm.

Blandteknik, Erik Olson (medlem av Halmstadgruppen), 1959, 25 x 39 cm.

Litografi, Per-Hilding Perjons (1911-1998), signerad, daterad 1963, numrerad 5/10, 19x14cm, inramad

Utrop: 125 kr

Litografi, Per-Hilding Perjons (1911-1998), signerad, daterad 1963, provtryck, 19x14cm, inramad

Utrop: 125 kr

Tavla, olja på duk, Tadeusz Kamasa (1924-2003), 46x36cm, kvinnoporträtt, signerad, i förgylld/trasig träram

550 kr

Utrop: 1 000 kr

Tavla, olja på duk, Tadeusz Kamasa (1924-2003), 58x63cm, kvinnoporträtt, signerad, i träram

500 kr

Utrop: 200 kr