1 - 20 av 30
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 mars 2018

Klubbad för

Glas 6st, Kosta Boda Elvira Madigan (3 st Vinglas 3 st dricksglas)

1 500 kr

Utrop: 700 kr

Glasskål, Kosta Boda Artist collection signerad Bertil Vallien sign. NR- 59251 Ø16cm H:9,5cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Skål, Kosta Boda, Contrast, design: Anna Ehrner, höjd: 12cm, Ø23cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Snapglas 1st Orrefors Anne Nilsson Höjd 13,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skuptur i glas/järn av Mats Jonasson Atelje V med träsockel. Höjd: 24cm, bredd: 10cm

1 Vas i graal/moreno-stil, höjd:ca 30cm, beige botten med inslag av blommor & färger

Vas, Orrefors, Design: Jan Johansson, Modell: Fleur, höjd: 15cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Vas, Kosta, Design: Vicke Lindstrand, Nr: LH1011, höjd: ca 30cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Glasskulptur, "CÖ", höjd: 16,5cm, luftbubblor

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell Packad mus, 22cm, 40cl, i originalkartong

75 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Söt mus, 22cm, 40cl, i originalkartong

50 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Plumpmus, 22cm, 40cl, i originalkartong

75 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Mus-kelknutte, 22cm, 40cl, i originalkartong

50 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Mussaka, 22cm, 40cl, i originalkartong

75 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Studentmössmöss, 22cm, 40cl, i originalkartong

50 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Mus-Tafa, 22cm, 40cl

50 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Mus får en idé, 22cm, 40cl

75 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Mus-kelknutte, 22cm, 40cl

50 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Miro Mus, 22cm, 40cl

50 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas, Design: Lasse Åberg, Modell: Fladder-Mus, 22cm, 40cl

50 kr

Utrop: 50 kr