1 - 20 av 113
123...6 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2018

Klubbad för

Solglasögon Carrera 140 New Safari, mattsvarta bågar, i etui

450 kr

Utrop: 550 kr

Solglasögon, Dolce & Gabbana, DG 4212 501/8G 56 16 140 3N, svarta bågar med guldfärgad detalj och svart glas, i etui och box

500 kr

Utrop: 600 kr

Handväska DKNY Sutton, 4,5x23,5x17,5cm, i rött skinn, med prislapp

600 kr

Utrop: 750 kr

Plånbok DKNY Sutton 12x9,5x4cm, i rött skinn, med prislapp

Utrop: 425 kr

Ljusstake/Bordslyster, mässing, tvåarmad, blått glas, prismor 1900-tal H:32cm, saknar en prisma

375 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstake, Jugend, trearmad med blomstermotiv, H:44cm

Utrop: 600 kr

Dekorationskikare, bucklor, H:17cm

50 kr

Utrop: 75 kr

VÄGGHYLLA, jugendbeslag, mörkbetsat trä (fläckar slitage) längd 78cm slitage

Utrop: 375 kr

Skeppsoljelampa, mässing, Ilse D. Simmonsen, Daprom Design Denmark, höjd 24cm

3 100 kr

Utrop: 375 kr

FAT, mässing med kvinnofigur, Jugend (gravyr), längd 20,5cm

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Brevkniv, handtag i form av blomsterkrans, mässing, empirestil 1900-tal längd 20cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Oljelampa, Ark design studio Denmark, vitmetall på svart fot, H:31cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Handväska Michael kors, läder, bruksskick, oäkta, inlämnad till Ullis

4 Väskor, en Burberry två Prada och en Gucci, falska, inlämnade till Ullis

Leksaksfigur, Star wars C-3PO, höjd: 10cm, från 1982

150 kr

Utrop: 200 kr

Leksaksfigur, Star wars Han Solo, höjd: 10cm, från 1980

200 kr

Utrop: 250 kr

Leksaksfigur, Star wars Obi-Wan Kenobi, höjd: 9,5cm, från 1977

Utrop: 250 kr

Leksaksfigur, Star wars Prinsess Leia, höjd: 9cm, från 1977

325 kr

Utrop: 250 kr

Utrop: 250 kr