Laddar...

Aktivera zoom-läge

Skick

Urverk 5/10
Urtavla 8/10
Boett 7/10
Länk 7/10
Helhet 10/10

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
500 000 kr 2018-05-19 16:25:22 10676

Auktionsnr: 188

Varunr: 1 445 978

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, Sea-Dweller, COMEX, (4000 ft = 1220 m, Swiss-T<25), Chronometer, Ref nr. 16660, Serie nr. 8354737, Comex nr. 3192, Cal 3035, Verk nr. 1837111, Boett nr. 16660 (8354737), herrur, 40 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, heliumventil, Fliplocklänk, viklås, Ref nr. 93160-J12/592, tillverkad 1986, cert, maj 1990, box, ytterkartong.

Fördjupad information
Skick

500 000 kr

Klubbad till budgivare: 10676

Valuta