1 - 8 av 8

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 22 mars 2018

Klubbad för

LJUSSTAKAR, ett par, silver, T. Eld, Göteborg 1976, höjd 18 cm, fyllda, bucklor.

Utrop: 1 400 kr

LJUSSTAKAR, silver, höjd 14 cm, fyllda, vikt 342,4 g, mindre bucklor.

Utrop: 1 700 kr

LJUSSTAKAR, silver, höjd 13 cm, fyllda, vikt 164,8 g, mindre bucklor.

800 kr

Utrop: 900 kr

LJUSSTAKAR, silver, höjd 13 cm, Birmingham, fyllda, vikt 285,4 g, mindre bucklor och skador.

800 kr

Utrop: 900 kr

LJUSSTAKAR, silver, C.G. Hallberg, år 1948, höjd 23 cm, vikt 954,3 g, blytyngd, små bucklor.

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

LJUSSTAKAR, silver, GAB, Stockholm 1890, höjd 25 cm, vikt 308,4 g, lagningar på stamm. Ojämna fötter, står inte stabilt.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

LJUSSTAKAR, silver, fyllda, höjd 7 cm, repor och ljusrester.

600 kr

Utrop: 700 kr

2 LJUSSTAKAR, silver, höjd 6,5 cm, vikt 187,4 g, fyllda.

Utrop: 450 kr