1 - 11 av 11

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018

Klubbad för

Gräddkanna, Rosenthal, Maria Björnbär, "Classic Rose", höjd: 10,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Sockerskål med lock, Rosenthal, Maria Björnbär, "Classic Rose", höjd: 10cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Kaffekoppar med fat 11st, Rosenthal, Maria Björnbär, "Classic Rose, höjd: 6cm, Ø14,5cm, nagg i två av faten

Utrop: 375 kr

Assietter 11st, Rosenthal, Maria Björnbär, Classig Rose, Ø17cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Vas, Hutschenreuther, Germany, signerad A.M.G.82., höjd: 19cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål med lock, porslin, höjd: ca 13cm

Utrop: 50 kr

Kaffekanna med lock, porslin, höjd ca 22cm

Utrop: 75 kr

Såsskål på fat, Rörstrand, porslin, nagg och spricka, höjd: ca 10,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skålar 12st, Hackefors, modell: Anemone Hepatica, Ø16cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Djupa tallrikar 6st, Rosenthal, Ø18,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Kaffekoppar 6st med fat 6st, Royal Copenhagen, modell: Musselmalet

600 kr

Utrop: 250 kr