1 - 10 av 10

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018

Klubbad för

2 Snapsglas Skultuna 1607, guldförgyllda, 12,5cm, repiga, box

200 kr

Utrop: 250 kr

Skulptur, Bing & Gröndahl, Kuno Norvark(1913-1989), "Bjergged", nr. 7032, 26/750, h: 38cm, stengods, med certifikat

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Stolar 2 st i Rött skinn av Gijs Papavoine "Jim Montis", bruksslitage, stolsbenen behöver ställas in för att inte vara ojämna, Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

Utrop: 1 200 kr

Glöggset, glöggryta med 4 muggar, 4 skedar och 1 slev, Nilsjohan, fläckar, i originalkartong

75 kr

Utrop: 50 kr

Kulspetspenna, Montblanc, modell: Meisterstück-Pix, snr: KY1202630, bruksskick

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Kikare Lotus, 10x42, field 6°, plastskada på en vridring

225 kr

Utrop: 50 kr

Baron Country Suede, väska, 40x24x14cm med kvitto från -14, smärre slitage

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Pillerdosa S830 23,9g Ø 3,2-3,6cm

375 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Swarovski, i original ask, Gramofon

125 kr

Utrop: 125 kr

Swarovski figuriner, ett par barnskor i original ask

200 kr

Utrop: 75 kr