1 - 10 av 10

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018

Klubbad för

Elgitarr Fender Telecaster American Standard, Made in USA, sernr:US12034964, hårt fodral

7 100 kr

Utrop: 7 200 kr

Elgitarr Greg Benet Design, Avion, sernr:050210240, made in korea, i kartong

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Akustisk gitarr Vicente Tatay Tomas, made in Valencia Spain, lack- och stötskador, i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr BC Rich, modell: Gunslinger, made in China, snr:G14110065, stötskador, svajarm saknas, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr BurnOut, snr:020CT0451, små stötskador, svajarm saknas, i mjukt fodral

150 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Squier by Fender, modell: Stratocaster VII, snr: IC010825820, en sträng saknas, i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Halvakustisk gitarr Fender, modell: Coronado II, snr: 217963, torrsprickor på kroppen, plektrumskydd saknas, en mic utbytt (plastramen sprucken, höljet saknas) med svajarm, i skadat hårt fodral i fodral

6 100 kr

Utrop: 6 600 kr

Akustisk gitarr K. Yairi , modell: M2, snr:26050, repor och stötskador, i hårt fodral

2 900 kr

Utrop: 425 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Parrot, modell: 1302, snr:8010, i väska

550 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Mixerbord Allen & Heath, modell: ZED 10FX, snr:Z10FXX524329, plastdetalj saknas på ett reglage, i väska. Ej med på visning.

800 kr

Utrop: 550 kr