1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2018

Klubbad för

Konst Skulpturer

Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Pettersson (1868-1925), Ropar-Olle, höjd. ca 36cm, små skador

Konst Skulpturer

Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Pettersson (1868-1925), gumma höjd. ca 28cm, år 1916, små skador

Målning, olja på pannå, signerad, 52x32cm, i träram