1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2018

Klubbad för

Väska DKNY, 29x5,5x26cm, slitage förekommer

325 kr

Utrop: 375 kr

Cocktail-Shaker med 8 glas, nysilver, S'Medard Frankrike 193-tal

Utrop: 750 kr

Skål med lock, Scania Tenn, Ø21cm, bucklor

75 kr

Utrop: 100 kr

Diverse föremål 17st, skador kan förekomma. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 500 kr

Väggur med pendel och nyckel, fungerar ej, diverse skador i träet, märkt med personnummer på insidan. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 50 kr

Solglasögon 1 par, Oakley, nr.4.674.851 D293.450, repor, med fodral och putsduk

Modellbil, Editions Atlas Collections, Porsche 911 GT2-1993, i obruten originalförpackning

200 kr

Utrop: 100 kr

Två stycken radiostyrda bilar L:ca 51 B:ca 31 cm Kyosho med originaldelar ena motorn är en OS.21 VG 2 HP bruksslitage en handkontroll, reservdäck, en påse lim, sju påsar/flaskor olja, en påse kullager . Ej med på visning.

1 400 kr

Utrop: 650 kr