1 - 13 av 13

Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2018

Klubbad för

Iphone 6 plus 128GB, guld, snr. F2LNG8ZHG5R2, kanstött, med orginalladdare

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Samsung Galaxy S6 Edge 32GB, snr. R58G81WD03X, lite kantstött i ena hörnet, saknar laddare, med hörlurar och fodral

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Samsung Galaxy S3 Mini, snr. R21DABDXXFX, repig skärm och baksida, med laddare

225 kr

Utrop: 400 kr

Iphone 8 64GB, snr. FFNVF301JC67, med laddare, med små repor på skärmen, hörlurar manual i orginalförpackning

4 100 kr

Utrop: 3 300 kr

Mobiltelefon Sony Xperia E5, snr. RQ30037S4S, med laddare i orginalförpackning

450 kr

Utrop: 550 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S8 SM-G950F 64GB i originalkartong IMEI:359039088592378 baksida spräckt i nedre kanten olåst

2 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Mobiltelefon Samsung 6 Edge baksida öppen batteriet har svällt med kartong och USB kabel ej funktionstestad

850 kr

Utrop: 25 kr

Apple iPhone 8 plus modell MQ8N2QN/A 64GB med laddare och skal, låst till Comviq Imeinr: 356770081616615. Fint skick

4 700 kr

Utrop: 3 100 kr

Iphone 7 plus 32GB modell:A1784 IMEI:355358080032942 med laddare hörlurar och skal i kartong

3 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Mobil Samsung Galaxy s8 SM-G950F repigt glas laddare ej original, trasig original kartong imei 359038082419976

2 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Mobil Apple Iphone 4 A1332 32Gb löst till operatör 3 med fungerande skadad laddare imei 01243000939397824

100 kr

Utrop: 250 kr

Mobil Samsung Galaxy s8 SM-G950F 64Gb oanvänd komplett i kartong med kvitto 2/11 2017 imei 359040086515650 ej operatörslåst

3 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Mobil Apple Iphone 5 A1429 32Gb utan laddare ej operatörslåst utan laddare imei 013420008857786 bruksslitage

650 kr

Utrop: 550 kr