1 - 11 av 11

Avslutad | Pant – Tisdag 29 maj 2018

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Dragspel, Hohner, tvåradigt, C/F durspel, i väska. Ej med på visning.

700 kr

Utrop: 600 kr

Halvakustisk gitarr Tanglewood, små repor, modell: TSB 59 BL, snr: T08091276, i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, snr: Z2053318, made in USA, bortnött lack, med axelrem och förstärkarkabel, i mjukt fodral

Electroakustisk gitarr Ibanez, modell: SX72TBL, snr: SQ02000249, repig lack, i mjukt fodral

Akustisk gitarr Cort, modell: Earth70/12 OP, snr: 141114139, 12-strängad, i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 700 kr

Akustisk gitarr Fender, modell: CD-60 BLK, snr: CS07086237, en sträng saknas, repor, träskada på huvudet, i mjukt fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Elbas ESP LTD, modell: F-4E, snr: W14080096, stöt/träskada och små repor, i hårt fodral

Utrop: 2 600 kr

Musikinstrument Träblås

Trombon King, modell: 2101, snr:43 473502, bruksskick, i sliten läderväska. Ej med på visning.

3 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Electro-akustisk gitarr Crafter, modell: GAE8/VLS-V, snr: 05092994, små stöt- och lackskador, i skadat mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Elbas Aria Pro II, snr: 102033, trä och -lackskador, i hårt fodral utan handtag

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Resonatorgitarr Dobro, snr. F113491B, träskada på huvudet, i skadat hårt fodral