1 - 20 av 31
12 Gå till
Just nu klubbas Pant online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 29 maj 2018

Klubbad för

12 Kaffeskedar S830, 120mm, 187,8g

600 kr

Utrop: 750 kr

Silverbestick, 6 Bordsskedar 185 mm, 6 Bordsgafflar 185 mm modell Haga i ask 521 g

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

10 Kaffeskedar silver 111 mm modell Uppsala i ask 131,3 g

500 kr

Utrop: 600 kr

8 Lappskedar silver 111 mm 96,0 g

Utrop: 375 kr

6 Kaffeskedar silver 115 mm modell Telemark 58,4 g

Utrop: 250 kr

Tårtspade silver modell okänd 220 mm 71,5 g

250 kr

Utrop: 300 kr

Bestick parti 9 olika Kaffeskedar silver 94,7 g

300 kr

Utrop: 375 kr

8 Kaffeskedar silver modell Patricia 125 mm 164,5 g

600 kr

Utrop: 750 kr

12 Kaffeskedar S830, 123mm, 191,6g

700 kr

Utrop: 750 kr

Skedar 12st. S830 363,8g 142mm, Sachsisk

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Bestickset i 132 delar S830 brv:6487,5g, 24 matknivar 258mm 12 bordsknivar 212mm 12 fruktknivar 180mm 12 dessertskedar 186mm 12 teskedar 144mm 12 kaffeskedar 130mm 24 matgafflar 215mm 12 fruktgafflar 145mm 12 dessertgafflar 184mm, med släktvapen, schatull. Ej med på visning.

18 400 kr

Utrop: 20 500 kr

Efterrättsskedar 5st. ostämplat silver 156,2g 152mm, Chippendale

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 4st. ostämplat silver 49,4g 120mm, Chippendale

150 kr

Utrop: 200 kr

Skedar 3st. ostämplat silver 18,4g, kaffesked 112mm, saltskedar 2st. 55 resp. 59mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Pokal ostämplat silver 40,0g höjd: 8,2cm, några bucklor

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 11st. ostämplat silver, 163,5g 118mm, Sachsisk

550 kr

Utrop: 700 kr

Bordsskedar 6st. ostämplat silver 243,3g 179mm, Disa

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Bordsgafflar 7st. S830 272,7g 173mm, Disa

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Bordsknivar 6st. S830 327,6g 210mm, Disa

950 kr

Utrop: 550 kr

Moccaskedar 2st, S830 19,2g 105mm

50 kr

Utrop: 75 kr