1 - 20 av 26
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018

Klubbad för

Läsplatta Apple Ipad 16GB, modell: A1460, med laddar och fodral, snr: DMPL3RMUF18, IMEI: 990003088119504

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop Apple Macbook Air 13" (2017) 11,8 GHz Intel Core i5, modell: A1466, med strömkabel och originalkartong, snr: FVTWU3BJ1WK, lösenord: 123456

5 100 kr

Utrop: 6 000 kr

Läsplatta Samsung Tab 3 10.1, modell: GT P5220, med laddare, snr: RF2DC05RV6X

700 kr

Utrop: 750 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy J1, snr. R51G92E16QK, fabriksåterställd med laddare och fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy Mini, GT-S5660, snr.RF1CC0ABQFJ, repig, med laddare

75 kr

Utrop: 50 kr

Apple, Iphone 7 32gb, nyskick, snr. C6KV4XHSHG7F med laddare och tillbehör i kartong

3 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Laptop, HP Zbook Studio G3, Intel Core i7 2,71ghz, 16Gb Ram, systemåterställd med laddare i väska

Utrop: 9 000 kr

Laptop, Lenovo Think Pad, Intel Core i5 2,3ghz, 8gb RAM, med laddare , skada på chassit

Utrop: 2 200 kr

Mobiltelefon Sony Xperia Z3, modell: D6603, repig fram- och baksida, IMEI: 355188065389375, med USB-kabel, fabriksåterställd

600 kr

Utrop: 600 kr

Systemkamera, Nikon D5200, Snr: 4692638, med två objektiv Tamron AF 70-300mm 1:4-5.6 och Nikon AF-S Nikkor 18-55mm 1:3.5-5.6 med sex extra filter, laddare, minneskort 32GB i mjuk väska

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Laptop, Lenovo Z50-70, modellnr.20354, snr.YB06156209, 15,6", 8GB RAM, Intel Core i5-processor 1,7GHz, ytliga repor, med laddare

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop, Sony Vaio, modellnr.PCG-71811M, snr.275526205000425, 4GB RAM, Intel Core i3-processor 2,3GHz, repor på undersida, med laddare, i väska

Digital videokamera, Sony Handycam, modellnr. HDR-PJ810E, snr.3596246, Sony Lens G, 1,8/2,9-34,8, med inbyggd projektor, minneskort 32GB, HDMI-kabel, laddare, fjärrkontroll och väska, i originalkartong

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Digitalkamera, Nikon Coolpix P900, snr.40086968, Nikkor 83X Wide Optical Zoom, ED, VR, 4.3-357mm, 1:2.8-6.5, ytliga repor i plasten, med laddare, i originalkartong

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Läsplatta ASUS VIVO tab, bruksslitage/repor 2Gb RAM, 64GB minneskort, 60Gb Hdd snr: D10KBC782551 med Logitech tangentbord K480 batterilucka saknas

650 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S5 SM G800F 16gb olåst smårepig med laddare, imei: 351708076209769

950 kr

Utrop: 500 kr

Apple Ipad mini modell:A1455 16G ny skick, med laddare ej original imei:990003032924892

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Mobil Apple Iphone 8 Plus 64GB modell A1897 i obruten förpackning låst till Comviq IMEI:356771081607760

5 300 kr

Utrop: 3 700 kr

Apple Macbook air modell :A1466 core i5 4GB ram med strömkabel Snr:C02Q2GPRG940 små repor på undersida med följer kvitto

3 200 kr

Utrop: 2 900 kr

Mobil Samsung Galaxy S7 Edge 32GB med fodral utan laddare IMEI:355506070948390 små repor på fram sida knappt synliga

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr