261 - 280 av 315
1...13141516 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2018

Klubbad för

Parti guld 18K 9,9g, defekt

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 9,3g, defekt

Utrop: 2 900 kr

Örhänge 14K 2,2g, med stenar

Ring 14K 3,5g, skev, med odlad pärla

Armband med berlock 18K 19,6g, skadat

Parti guld 18K 5,0g, graverat, med stenar

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 14K 1,4g, defekt

Armband med berlocker 18K 36,7g, skadat

Ringar 2st, 18K 12,2g, med stenar (några saknas)

Parti guld 18K 10,9, defekt och graverat

Utrop: 3 400 kr

Ring 23K 6,8g, graverad

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 18K 19,3g, defekt och graverat

Utrop: 6 000 kr

Ring med sten 14K skev/defekt Ø20 Brv 6,4g

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K graverad 2,7g

Utrop: 850 kr

Parti guld 18K defekt/graverat 5,5g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld med stenar 18K udda örhängen Brv 1,5g

Utrop: 450 kr

Ring 18K VG med stenar Ø18½ repor/nagg i skenan Brv 5,3g

Utrop: 1 300 kr

Armband Pansar 18K 24cm, slitet samt spricka i kistlås 21,6g

Utrop: 6 700 kr

Hänge 14K 1,9g

375 kr

Utrop: 450 kr

Örhängen ett par 18K 3,2g

Utrop: 1 000 kr