Parti guld 18K 9,9g, defekt
Utrop: 2 400 kr
Parti guld 18K 9,3g, defekt
Utrop: 2 900 kr
Örhänge 14K 2,2g, med stenar
Ring 14K 3,5g, skev, med odlad pärla
Armband med berlock 18K 19,6g, skadat
Parti guld 18K 5,0g, graverat, med stenar
Utrop: 1 500 kr
Parti guld 14K 1,4g, defekt
Armband med berlocker 18K 36,7g, skadat
Ringar 2st, 18K 12,2g, med stenar (några saknas)
Parti guld 18K 10,9, defekt och graverat
Utrop: 3 400 kr
Ring 23K 6,8g, graverad
Utrop: 2 600 kr
Parti guld 18K 19,3g, defekt och graverat
Utrop: 6 000 kr
Ring med sten 14K skev/defekt Ø20 Brv 6,4g
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K graverad 2,7g
Utrop: 850 kr
Parti guld 18K defekt/graverat 5,5g
Utrop: 1 700 kr
Parti guld med stenar 18K udda örhängen Brv 1,5g
Utrop: 450 kr
Ring 18K VG med stenar Ø18½ repor/nagg i skenan Brv 5,3g
Utrop: 1 300 kr
Armband Pansar 18K 24cm, slitet samt spricka i kistlås 21,6g
Utrop: 6 700 kr
Hänge 14K 1,9g
Örhängen ett par 18K 3,2g
Utrop: 1 000 kr
Tisdag 24 apr 2018