1 - 16 av 16

Avslutad | Pant – Tisdag 10 april 2018

Klubbad för

Snapsglas, Orrefors, Nobel Djävul, Gunnar Cyren, höjd 16,2cm

Utrop: 850 kr

Utrop: 850 kr

KOSTA BODA, Open Mind, design Ulrica Hydman--Vallien, vas, höjd 25cm, bredd 14cm, signerad, nr.7041020.

1 000 kr

Utrop: 850 kr

KOSTA BODA, vas, modell Mine blå, design Ulrica Hydman Vallien, höjd 19cm

125 kr

Utrop: 100 kr

KOSTA BODA, Make Up Hotlips, röd, glasskulptur, design Åsa Jungnelius, no. 7091046, signatur, H: 6,5cm B: 10

175 kr

Utrop: 175 kr

KOSTA BODA, Make Up Hotlips, ceris, glasskulptur, design Åsa Jungnelius, no. 7091046, H:6,5cm B:10cm

200 kr

Utrop: 175 kr

KOSTA BODA, Make Up Hotlips,rosa, glasskulptur, design Åsa Jungnelius, H: 6,5cm B: 10cm

200 kr

Utrop: 175 kr

KOSTA BODA, Make Up Mini Läppstift, ceris, glasskulptur, design Åsa Jungnelius, H: 12,5cm B: 4cm

325 kr

Utrop: 175 kr

KOSTA BODA, Make Up Mini Nagellack, röd, glasskulptur, design Åsa Jungnelius, H: 12,2cm B: 4,9cm

150 kr

Utrop: 175 kr

KOSTA BODA, Make Up Mini Nagellack, ceris, glasskulptur, design Åsa Jungnelius, H: 11,8cm B: 4,8cm

150 kr

Utrop: 175 kr

RITZENHOFF, champagneglas, Champus, 24cm, Ø6cm, 20cl, guldfärgad decor (intakt), design Oanh Pam Phu, nagg

Utrop: 50 kr

RITZENHOFF, champagneglas, Champus, 24cm, Ø6cm, 20cl, guldfärgad decor (intakt), design Rurik Mahlberg

25 kr

Utrop: 75 kr

RITZENHOFF, champagneglas, Champus, 24cm, Ø6cm, 20cl, guldfärgad decor, design Marco Zanuso Jr.

25 kr

Utrop: 75 kr

RITZENHOFF, champagneglas, Champus, 24cm, Ø6cm, 20cl, guldfärgad decor (litet märke), design Michael Sieger

25 kr

Utrop: 50 kr

RITZENHOFF, champagneglas, Champus, 24cm, Ø6cm, 20cl, guldfärgad decor (intakt), design Marco Zanini

25 kr

Utrop: 75 kr

RITZENHOFF, champagneglas, Champus, 24cm, Ø6cm, 20cl, guldfärgad decor, design Benedikt Sauerland

25 kr

Utrop: 75 kr