1 - 20 av 44
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 april 2018

Klubbad för

Tissot, armbandsur, 18K, quartz (går ej), datum, safirglas, Ø24mm, läderarmband, graverad "för nit och redlighet"

Utrop: 1 600 kr

Mormorsur 14K, med två boetter var av en i metall, manuell, snr 32156

750 kr

Utrop: 600 kr

Marker, armbandsur, boett 18K armband i oädel metall, går ej

650 kr

Utrop: 750 kr

Certina armbandsur 14K manuell med armband X-länk i 18K brv 23,5g

Utrop: 5 400 kr

Certina 18K, 34mm, manuell, gravyr För nit och redlighet, boettnr 287682, läderarmband

2 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Certina, armbandsur, 14K, quartz (går ej), datum, boett 33,5mm, repigt plexiglas, läderarmband (ej original), graverad

Utrop: 2 200 kr

Certina, armbandsur, 14K, quartz (går ej), datum, läderarmband, graverad, i ask

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Daniel Wellington, armbandsur, quartz, boett 36mm, läderarmband

550 kr

Utrop: 250 kr

LONGINES, s.k. "Honeycomb dial", herrur / armbandsur 18K, manuell, 33mm, plastglas små repor, sekundvisare, med Korridorlänk 18K brv 68,3g 20cm

Utrop: 19 200 kr

OMEGA, Seamaster professional 200m , Boettnr. 53286812, armbandsur / herrur, 36,5 mm, stål, quartz, safirglas, datum, repa glasring, integrerad originallänk ca 20cm bruksskick, viklås, box sliten, behov av batteribyte.

4 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Klockor Michael Kors

MICHAEL KORS, Runway, armbandsur / damur, modell: MK-5191, Snr. 251408, guldtonat stål / svart plast, quartz, 38mm, mineralglas, datum, kronograf, 10ATM, gummeradlänk 17,5cm, viklås, i box, manual, behov av batteribyte.

550 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Michael Kors

MICHAEL KORS, Blair, armbandsur / damur, modell: MK-5166, Snr. 111103, guldtonat stål, quartz, 38mm, mineralglas, datum, kronograf, kristallinfattad glasring, länk 17,5cm, viklås, extra länkar, i box med manual / cert, behov av batteribyte.

550 kr

Utrop: 600 kr

OMEGA, Seamaster, Cal1430, herrur, 28,5 x 31,5 (38) mm, quartz, doublé (20 micron), mineralglas (små repor), datum, gravyr, behov av batteribyte.

750 kr

Utrop: 1 000 kr

OMEGA, herrur / armbandsur, 33mm, 18K guld, quartz, datum, safirglas, gravyr, original läderarmband 17-20,5cm slitet, i slitet originaletui och ytterkartong, behov av batteribyte.

3 800 kr

Utrop: 3 600 kr

Klockor Michael Kors

MICHAEL KORS, Runway, damur, modell: MK-6164, Snr.251503, 38mm, quartz, roséguldtonat stål, turkosblå urtavla, datum, kronograf, 10ATM, armband 18cm, viklås, extra länkar, manual, i box

750 kr

Utrop: 850 kr

Klockor Bulova

BULOVA, Marine Star, modell: 98B177, Boettnr. C9601033, Snr. 15728038, herrur, 45mm, stål, quartz, mineralglas, datum, vattentålig 100m, länk 18,5cm bruksskick, viklås.

600 kr

Utrop: 1 200 kr

CERTINA, damur, 18K guld, manuell, 17mm, boettnr. 800311668, plastglas, med Bismarcklänk 18K, 17,5cm, stämplad DE B10 (1976), brv 21,1g.

4 200 kr

Utrop: 5 100 kr

JAEGER-LE COULTRE, Master-Quartz, herrur, 38mm, 18K guld , quartz, refnr. 23303-21, boettnr. 32786 Hz, datum, plastglas, vattentålig, behov av batteribyte, läderarmband 17-21,5cm ej original, brv 61,5g.

6 600 kr

Utrop: 6 600 kr

Fickur, John N Levin Genarp, manuell, 47mm, i silver S800, inre boett i metall, liten sekundvisare, plastglas, boettnr. 67662, Remonton Gylindre l'Orubis Patent, urverksnr. PAT 5007 Avance Retard, små bucklor, tickar, bruttovikt 77,2g.

400 kr

Utrop: 300 kr

TISSOT, Saphire, damur, 18K guld, manuell, 16mm, safirglas, armband 18K 17,5-18cm, boettnr. 1299-6317, bruttovikt 21,4g.

Utrop: 5 200 kr