1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Konst Skulpturer

Skulptur, Mats Lodén (född 1951), brons, höjd: ca.30cm

850 kr

Utrop: 500 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, Axel Nordell (1914-1997), "Omsorg", signerad, daterad 1986, höjd: ca.12cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Konst Skulpturer

Glasskulptur, Kosta Boda, Bertil Vallien, Brains, nr.1090003, höjd: 7,5cm

650 kr

Utrop: 425 kr

Konst Skulpturer

Träskulptur, Troll, Georg Brask, "Efter baver", höjd ca 24cm, något löss sockel.

Utrop: 600 kr