1 - 20 av 144
123...8 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Taklampa, gulmetall med prismor, plats för tre glödlampor, Ø35cm, höjd: 27cm (exklusive kedja). Ej med på visning.

200 kr

Utrop: 200 kr

Väska, Marc Jacobs, Classic Q Lil Ukita, Jet Blue, läder, nr.1974222, fläckar på foder, limmat fäste till axelrem, 28x11x25cm, i dustbag

650 kr

Utrop: 800 kr

Tändare, S.T. Dupont, snr.85ARH53, inget motstånd i tändskruven, i ask

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Kandelaber 9 armar, Gusum Metalslöjd, vinstgravyr 1992, i mässing, höjd 33,5cm, 9 manschetter

400 kr

Utrop: 550 kr

Solglasögon Ray-Ban RB3340 i fodral med putsduk

700 kr

Utrop: 425 kr

Kulspetspenna, Mont Blanc, Boheme, svart med förgyllda detaljer, ca 11 cm, röd sten på clips.

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Hantlar, ett par 10Kg Eurosport, modulära, bra skick. Visning/Hämtas på Sefina Rosenlundsgatan 4 - Göteborg.

200 kr

Utrop: 300 kr

Klocka, Mässing, Skultuna 1981, med kläpp, höjd ca 10cm, ca Ø10 cm, "God Helg" med dikt..

250 kr

Utrop: 300 kr

Världsatlas "En Skildring av Jorden och Stjärnhimmeln" Åhlen & Åkerlunds Förlag Stockholm 1934

25 kr

Utrop: 125 kr

Postkarta över svergie i två delar 1908

25 kr

Utrop: 125 kr

Drinkblandare/shaker i rostfritt stål av GM & Co. komplett med hatt/sil, liten buckla i botten, små repor förekommer, #26

150 kr

Utrop: 125 kr

Bricka Sheffield Markströms pläterad koppar, repor förekommer

75 kr

Utrop: 125 kr

Sticksåg Ryobi Modell:RJ18JS Snr:44417701096366 med batteri, funktionstestad. Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 250 kr

Väska Louis Vuitton, Speedy 30, Damier Ebene, Serienr: SP0130 med kvitto, hänglås, nycklar & dustbag, bruksskick

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Hundkoppel, Louis Vuitton Laisse Baxter MM, Monogram, detaljer i guldfärgad metall, Snr: TJ1181, med kvitto från 2011

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Almanacksfodral, Louis Vuitton, Small ring agenda, Damier Ebene canvas, 10x14 cm, i originalask, nyskick

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Hundkoppel samt halsband, Tory Burch, 105cm och 36,5cm, bruksskick i påse

600 kr

Utrop: 125 kr

Modellok, Primex, modell: 3002, i originalkartong

125 kr

Utrop: 50 kr

Modellok Mantua, modell: Super Bowl Express, i originalkartong

175 kr

Utrop: 50 kr

Modelltågvagn Mantua, NFL Pittsburgh Steelers, i originalkartong

75 kr

Utrop: 50 kr