1 - 20 av 27
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Collier S925 28,6g 40,5cm

Utrop: 275 kr

Collier 18K 12,2g 42cm, tvåfärgat

Utrop: 4 000 kr

Collier 18K 39,3g 41cm, med emalj

Collier 18K 12,8g 45cm, tvåfärgat, med sten

Collier 21K 38,4g 51cm, skador

Collier i vitguld med pärla och små diamanter 18K 4,0g 47,5cm

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Collier Singapore med stenar 18K 2,3g 42cm och 45cm

Utrop: 850 kr

Collier treradig med Kinesiska sötvattenspärlor(pärla:ca8mm) och sten/metall lås 47cm brv 150,6g

300 kr

Utrop: 275 kr

Collier treradig med Kinesiska sötvattenspärlor(pärla:ca8mm) och sten/metall lås 47cm brv 153,7g

425 kr

Utrop: 275 kr

Collier i silver 925 10,6g 42cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Halsband med stenar 21K ca45cm Brv 16,8g

Utrop: 5 500 kr

Collier, S925, ca 45 cm, 10,8g.

150 kr

Utrop: 150 kr

Collier, S925, med lila stenar, BRV 14,5g, ca 45cm, i etui.

300 kr

Utrop: 250 kr

Collier Theresia Hvorslev för Mema S925 61,1g, signerad, Lidköping 1978, abstrakt blomma, ca 40cm

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Halsband ca89,0cm, design: Edblad, modell: Concave multi matt steel

Utrop: 125 kr

Collier 18K 0,8g 40,6/42,5cm

225 kr

Utrop: 275 kr

Collier 18K vitguld 3,4g 41,8cm, med diamanter 8xca0,005-0,01ct

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Collier 18K 1,7g 44,8cm, med stenar

Utrop: 550 kr

Collier, oädel metall, med sten, SNÖ of Sweden

Utrop: 50 kr

Collier, oädel metall, 38-45cm, Pilgrim

Utrop: 50 kr