1 - 16 av 16

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Armring S830 38,8g, Kalevala, öppningsbar, med säkerhetskedja

800 kr

Utrop: 150 kr

Armring S830 41,0g Ø6,5cm, repor

150 kr

Utrop: 150 kr

Armring 18K 42,0g, öppningsbar

10 800 kr

Utrop: 13 000 kr

Armring S830 9,5g Ø6,6cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armring 18K 7,1g, öppningsbar

Utrop: 2 200 kr

Armring 18K 10,7g, öppningsbar, repig

Utrop: 3 300 kr

Armring 18K 5,2g, öppningsbar, repor

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Armring 18K 29,4g, tredelad, trefärgad, Ø6,3cm

Utrop: 9 000 kr

Armring 21K 31,0g, öppningsbar, buckla på insidan

Armring oval i silver 925 15,9g Ø6cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Armring med stenar 18K 28,9g Ø6cm

Armring med stenar i silver S925 Brv 23,1g

250 kr

Utrop: 300 kr

Armring Theresia Hvorslev för Mema S925 38,8g, signerad, Lidköping 1977, abstrakt blomma, öppningsbar Ø6cm

2 200 kr

Utrop: 850 kr

Armring 18K trefärgad 10,8g, öppningsbar, skadad

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Armband 19,5-21cm, SNÖ of Sweden

Utrop: 50 kr

Manschett-knappar, 1 par, tenn, Jörgen Jensen

Utrop: 50 kr