1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Elbas, Peavey, Milestone III, snr.QDI43208, tillverkad i Kina, ytliga repor, stötskada, i mjukt fodral

750 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr, Texas, snr.323646, tillverkad i Kina, lackskador, stötskaor, en sträng saknas, tre skruvar saknas, i mjuktfodral

600 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr, Ibanez, STM1, snr.I090215973, tillverkad i Indonesien, bakplatta saknas, repor, i skadat hårt fodral

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Elbas Fender Jass Bass Sunburst USA ca 1970 kropp slitage lack, ny hals samt originalhals utan bandstavar/stämskruvar spricka greppbräda vid 15:e bandet limmad Nr: 722001A, case

Utrop: 18 000 kr

Elbas 4-strängad Cort T34 svart med aktiva mikrofoner, Ser.nr: 100516234hardcase.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr BC Rich Warlock 7-strängad, Platinum Pro Series, svart, saknar bakplatta för elektronik (tejpad), med svajarm, Ser.nr: 51411356, gigbag

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Semiakustisk gitarr Taylor, modell: GS mini, snr: 2108315229, i mjukt fodral

2 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Gitarrförstärkare Fender, modell: Mustang II, 220-240V, 50/60Hz, snr: CGPH12016879, med elkabel. Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 450 kr