1 - 12 av 12

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Laptop, Lenovo B590, modellnr.6274, snr.WB11515444, 8GB RAM, Intel Core i3-processor 2,30GHz, 15,6", repor på locket, med laddare, i väska

850 kr

Utrop: 750 kr

Surfplatta, Samsung Galaxy Tab 4, modellnr.SM-T535, imei: 351885062096937, 16GB, Tele2, med laddare, i slitet fodral och originalkartong

850 kr

Utrop: 850 kr

Surfplatta, Apple iPad Mini, modellnr.A1432, snr.F4KK29ZVF197, 32GB, med defekt laddare, i skadat fodral

900 kr

Utrop: 850 kr

Laptop, Apple, MacBook Retina 12", modellnr.A1534, snr.C02Q3528GF85, 8GB RAM, Intel Core M-processor 1,2GHz, med laddare, USB-adapter och laddsladd till iPhone, i fodral, lösenord: 0000

6 100 kr

Utrop: 7 200 kr

Laptop, Lenovo, 80EC, Windows 10, SN: PF04BTA2, med laddare, utan box/väska.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Mus Plexgear WL Notebook L77 1600Dpi med mottagare (USM) obruten förpackning

75 kr

Utrop: 50 kr

Laptop Lenovo B50-10-80QR Windows 8 128GB SSD, 4GB RAM med adapter i kartong Snr. 1S80QR0015MXMP09PJNP

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Laptop Asus U31SD-A1, Snr: B9N0AS638292389, spricka i högre nederkant, vänster knapp på musplatta defekt, med laddare, ej återställd, lösenordslåst

375 kr

Utrop: 500 kr

Laptop Lenovo, modell: ideapad 310-15IKB, snr:PF0R56CR, bruksslitage, med laddare

1 900 kr

Utrop: 850 kr

Laptop, Hewlett Packard, modell: EliteBook 725 G3, snr: 5CG6241HXF, med laddare, i väska

Utrop: 3 600 kr

Laptop Lenovo, modell: Z50-70, snr: YB08622603, fel på muspekare, lösenord:oliver4072@@, med laddare

500 kr

Utrop: 1 300 kr

Laptop MacBook Air, modell: A1466, snr: C1MRXALXH3QD, stötskador och repor, med missfärgad och sliten laddare, inget lösenord tryck bara på enter-tangenten

2 700 kr

Utrop: 1 700 kr