61 - 68 av 68
1234 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Systemkamera digital, Canon EOS 600 D snr: 193066119006, med objektiv Canon EF-S 18-55mm 1:3,5-5,6 IS II snr:9036177014, med 2 betterier, laddare och USB-kabel

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Digitalkamera Olympus, modell: SP-590UZ, snr:P92291136, med objektiv 4,6-119,6mm 1:2,8-5, tele-converter, objektivadapter och manual i originalkartonger

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon Huawei, modell: Honor 6 H60-L04, IMEI:86520024259773, med laddare, i originalkartong

550 kr

Utrop: 600 kr

Miniräknare Texas Instrument TI-83 Plus, snr: 2404030035 S-0603D, bruksslitage, inristat namn

125 kr

Utrop: 50 kr

Laptop Lenovo, modell: ideapad 310-15IKB, snr:PF0R56CR, bruksslitage, med laddare

1 900 kr

Utrop: 850 kr

Laptop, Hewlett Packard, modell: EliteBook 725 G3, snr: 5CG6241HXF, med laddare, i väska

Utrop: 3 600 kr

Laptop Lenovo, modell: Z50-70, snr: YB08622603, fel på muspekare, lösenord:oliver4072@@, med laddare

500 kr

Utrop: 1 300 kr

Laptop MacBook Air, modell: A1466, snr: C1MRXALXH3QD, stötskador och repor, med missfärgad och sliten laddare, inget lösenord tryck bara på enter-tangenten

2 700 kr

Utrop: 1 700 kr