1 - 20 av 54
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Burk S830 10,9g, repor, bucklor, 1,5x3x1cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål S830 178,5g, graverad

Utrop: 750 kr

Parti silver S830 266,6g, graverat

Utrop: 1 100 kr

Parti silver S830 63,8g, graverat

Utrop: 250 kr

Parti silver S925 104,2g, graverat

Utrop: 450 kr

Parti silver S800 152,0g, graverat

Utrop: 550 kr

Parti silver S830 115,0g, graverat

Utrop: 425 kr

Armband S830 19,4g, med stenar, 7 stenar saknas

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 18,5g, skadat

75 kr

Utrop: 100 kr

Ringar 2st. S925 11,6g, skeva, med stenar

325 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 53,0g, defekt, med läderbitar

275 kr

Utrop: 225 kr

Parti silver S830 24,3g, skadat, graverat

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver 925 med stenar defekt 20,0g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver Berlock, defekt kedja, Hänge S925 12,5g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver defekt S925 48,1g

Utrop: 225 kr

Parti silver hängen, broscher, örhängen med sten defekt/trasigt Brv 42,4g

175 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S800-S925 58,9g

225 kr

Utrop: 250 kr

Fickur Facit med klockkedja S925 graverad 16,3g

125 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver smycken, bestick S800-S925 33,2g

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver bestick 47g

150 kr

Utrop: 175 kr