1 - 20 av 92
123...5 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Juvel, armbandsur, 30mm, stål, manuellt, plexiglas, läderband

100 kr

Utrop: 125 kr

Klockor Raymond Weil

Raymond Weil, nr.5700, damur, 17mm, doublé, quartz, går ej, mineralglas, läderband

750 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Gant

Gant, armbandsur, nr.7057, 42mm, stål, quartz, går ej, dag, datum, repigt mineralglas, originallänk (kort), viklås, repor

Utrop: 125 kr

Klockor Citizen

Citizen, refnr.0510-S088119, snr.681230330, herrur, 44mm, stål, quartz, kronograf, tidtagning återställer ej korrekt, datum, mineralglas, stållänk, viklås

325 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Victorinox

Victorinox, Maverick, refnr.241605, snr.140720188, herrur, 43mm, stål, quartz, datum, safirglas, originallänk, viklås, med extra länkdel, i box och ytterkartong

2 000 kr

Utrop: 2 100 kr

Certina, DS Podium, refnr.C001639 A, snr.13BC0482188, herrur, 42mm, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, gummiband, originalspänne, i box, cert augusti 2016

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani, nr.AR-0673, herrur, 43mm, stål, quartz, kronograf, tidtagning återställer ej korrekt, datum, mineralglas, stållänk, viklås, repor, med extra länkdelar (skadade), i box

Utrop: 550 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors, Runway, nr. MK-5055, damur, 38mm, stål, quartz, går ej, kronograf, datum, mineralglas, originallänk (kort), viklås, i box, kudde saknas

425 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors, "Watch Hunger Stop", refnr. MK-5815, snr.251401, armbandsur, 38mm, stål, quartz, kronograf, tidtagning återställer ej korrekt, datum, mineralglas, stållänk, viklås, repor

475 kr

Utrop: 500 kr

Certina, damur, 18mm, nr.133900165, 14K, quartz, går ej, länk 18K, brv: 23,4g

Utrop: 4 800 kr

Damur, 18K, nr.134493630, manuellt, skadad urtavla, repigt glas, länk 18K (skadad), brv: 28,4g

Utrop: 7 400 kr

Certina, herrur, nr.236627, 18K, 35mm, manuellt, graverad boett, repigt plastglas, stållänk (ej original)

2 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Tissot, refnr.L820H, snr.RKK-HA-27529, armbandsur, 16mm, quartz, går ej, mineralglas, originallänk, viklås, repor

Utrop: 300 kr

Longines, herrur, 34mm, 14K, manuellt, repigt plastglas, fuktskadad sekundvisare, slitet läderband, originalspänne

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Longines, herrur, 18K, automat, 30mm, skadad urtavla, graverad boett, mineralglas, datum, integrerad länk 18K, lagad, brv: 93,2g

Breitling, Blackbird, Chronomat, refnr. A13350, snr.266444, herrur, 39mm, stål, automatisk, kronograf, datum, safirglas, trög glasring, i behov av service, UTC, Pilotlänk, viklås, repor, med extra länkdelar, i box (skadad), ytterkartong, cert aug 2001

20 000 kr

Utrop: 18 000 kr

Herrur IWC Da Vinci automat datum stål, cert 2011, original läderrem large samt läderrem xl (kvitto 5500kr för 1st), snr 3305448, cal. 80111 i box

Utrop: 28 000 kr

Herrur Breitling Navitimer modell A13019, Old Navitimer, stål, automat, 41,5mm, kronograf, ett par mindre repor i glaset, servad 20170130 enligt kvitto 7500kr, snr 20202, ej cert, fräsch läderband med viklås, något sliten box, samt mindre serviceetui.

18 000 kr

Utrop: 22 000 kr

Herrur Omega Seamaster kronograf 176.007, caliber 1040, 24-timmarsvisning, automat, double,slitage, bra urtavla, plastglas repigt, slit

5 900 kr

Utrop: 7 000 kr

Damur Omega Constellation quartz, 22mm,guld/stål, 16cm i länk,diamantindex och diamantkrans, helstav, snr 56856485, inget cert, ingen box.

12 800 kr

Utrop: 7 200 kr