1 - 20 av 33
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Barnkniv S925 14,7g 115mm, Georg Jensen, modell Dronning, design Johan Rohde, blad i rostfritt stål, fyllt skaft

125 kr

Utrop: 75 kr

Sked S830 32,3g 100mm

200 kr

Utrop: 125 kr

Kniv S830 64,0g 210mm, Svensk Spetsig, bucklor, fyllt skaft

Utrop: 225 kr

Serveringssked S830 35,6g 154mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Bordsgafflar 3st. S830 126,3g 175mm, repor

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 3st. S830 50,3g 124mm, Slottsbarock, repor

150 kr

Utrop: 200 kr

Sockertång S830 11,2g 77mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Servettring S830 24,3g

125 kr

Utrop: 100 kr

Bordssked S830 52,8g 180mm, Rådhus

Utrop: 225 kr

Bordsgaffel S830 42,2g 180mm, Rådhus

125 kr

Utrop: 150 kr

Smörgåsgaffel S830 27,4g 150mm, Rådhus

100 kr

Utrop: 125 kr

Smörgåskniv S830 40,9g 175mm, Rådhus, blad i rostfritt stål, fyllt skaft

75 kr

Utrop: 100 kr

Bestick i silver 17 delar, 13 skedar norsk modell 118mm, 3 sillgafflar, 1 sockertång , 192,4g

600 kr

Utrop: 750 kr

Bestick 18 delar i silver sterling 925 London England från 1911 Charles Boyton & Son gravy, 6 skedar 180mm, 6 gafflar 205mm, 6 gafflar 180mm, 1177,0g

Utrop: 5 300 kr

Teskedar Gammal Dansk,12st S830 223,9g i etui

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Dessertgafflar 11st S830, 268,7g D-A (David Andersen, Norge), 148mm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar 11st S830, 114,8g D-A (David Andersen, Norge), 113mm

350 kr

Utrop: 425 kr

Bordsknivar 11st Sterling S925 blad stål, Brv 787g D-A (David Andersen, Norge), 222mm

Utrop: 2 000 kr

Bordsknivar 11st S830, 365,4g D-A (David Andersen, Norge), 175mm

Utrop: 1 500 kr

Bestick kaffeskedar Olga S830 74,8g

250 kr

Utrop: 300 kr