1 - 3 av 3
Just nu klubbas Lilla Klockor online. Gå in här

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 14 juni 2018

Klubbad för

COLLIER, SOPHIE BY SOPHIE, förgyllt silver, 925, längd 40-45cm, smyckespåse.

Utrop: 350 kr

COLLIER, LANVIN, vintage, ormlänk i gulmetall, längd 50cm, hänge i plats, från ca 70-tal.

800 kr

Utrop: 550 kr

COLLIER, TI SENTO, sterling silver, imitationspärlor, längd 90cm.

500 kr

Utrop: 75 kr