1 - 1 av 1

Avslutad | Klassiska – Lördag 26 maj 2018

Klubbad för

Dosor-Etuier Dosor

PUDERDOSA, 18K guld, spegel, cabochonslipade blåa safirer, stl 6,2 x 3,8 cm, vikt 72,7 g, små bucklor, spegeln med kantskada och slitage.

18 000 kr

Utrop: 20 000 kr